Nowa Toyota Avensis

Podczas zbliżającego się Salonu Motoryzacyjnego w Genewie (3-15 marca br.), Toyota zaprezentuje nową odsłonę przedstawiciela segmentu D, modelu Avensis.

Czytaj dalej »
Sportowe Kombi od Peugeota - Peugeot 308 SW GT oraz GT

Do polskich salonów trafia właśnie Peugeot 308 GT oraz 308 SW GT z silnikem 1.6 e- THP o mocy 205 KM w cenie od 99 900 PLN.

Czytaj dalej »
Renault prezentuje model Kadjar

Renault kontynuuje ofensywę na rynkach pozaeuropejskich. Renault Kadjar, plasujący się pomiędzy Capturem i Koleosem poszerzy ofertę marki i umożliwi wejście do segmentu C.

Czytaj dalej »
Pierwszy uterenowiony sedan Volvo S60 Cross Country

Volvo wzbogaci swoją ofertę o kolejny samochód typu crossover. Oprócz licznych zmian stylizacyjnych, S60 Cross Country będzie miał powiększony prześwit podwozia o ponad 6 cm w stosunku do zwykłego modelu S60.

Czytaj dalej »
Volvo stawia na napęd elektryczny

XC90 jest pierwszym samochodem Volvo, który od samego początku był projektowany z myślą o napędzie elektrycznym. Dzięki temu wersja Twin Engine T8 dysponuje wewnątrz ogromną przestrzenią.

Czytaj dalej »
Golf Variant HyMotion z ogniwem wodorowym

Golf Variant HyMotion to nowoczesny samochód napędzany ogniwem paliwowym, w którym wodór i tlen łączą się w czystą wodę.

Czytaj dalej »
Momencik! 🍪 Używamy ciasteczek, aby analizować ruch na stronie i zapewnić Ci lepsze doświadczenia. Kontynuacja oznacza zgodę na ciasteczka. Zobacz więcej