Arrinera na tegorocznym Motor Show w Poznaniu

Dla fanów pięknych i szybkich samochodów szykuje się prawdziwa gratka. Już w kwietniu, podczas targów Motor Show 2015 w Poznaniu, twórcy Arrinery zaprezentują Polakom jej testową wersję, stanowiącą bazę dla nie jednej, a dwóch modeli Arrinery: cywilnej i wyścigowej!

Czytaj dalej »
Audi przedstawia nowe R8

Żaden inny model marki Audi nie jest bliższy sportowi motorowemu, żaden nie jest ostrzejszy i bardziej dynamiczny. Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, koncern z Ingolstadt prezentuje drugą generację efektywnego sportowego super samochodu Audi R8.

Czytaj dalej »
Nowy Peugeot 208

Trzy lata po swoim debiucie rynkowym Peugeot 208 - najlepiej sprzedający się model marki - prezentuje się w nowym wydaniu.

Czytaj dalej »
Seat Leon Cupra ST

Seat Leon ST Cupra, czyli połączenie przestronnego kombi z autem przeznaczonym na tor - jednym słowem auto bez kompromisów.

Czytaj dalej »
Nowy Volkswagen Passat Alltrack

Passat Alltrack nowej generacji, z napędem na cztery koła, świętuje światową premierę podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie.

Czytaj dalej »
Nowy Volkswagen Sharan

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie Volkswagen zaprezentuje Sharana w nowej odsłonie.

Czytaj dalej »
Momencik! 🍪 Używamy ciasteczek, aby analizować ruch na stronie i zapewnić Ci lepsze doświadczenia. Kontynuacja oznacza zgodę na ciasteczka. Zobacz więcej