Niektórzy mówią, że...

...jest gigantyczny i podróżuje przez Europę na lawecie wielkiej ciężarówki. Niektórzy mówią, że zmierza do Polski.

My wiemy jedynie, że nazywają go Stig.

2489

Z okazji debiutu BBC Brit i premiery nowej serii Top Gear emitowanej tylko na tym kanale, 29 stycznia o godz. 18.00, pod Pałacem Kultury i Nauki, na pl. Defilad, stanie ogromna figura Stiga.

Imponujących rozmiarów figura Stiga przyjeżdża do Warszawy prosto z Wielkiej Brytanii, transportowana specjalną ciężarówką w pozycji leżącej. Trasa przejazdu wiedzie przez Holandię
i Niemcy, wprost na warszawski Plac Defilad. Tutaj właśnie 29 stycznia o godz. 18.00 zostanie zaprezentowana mieszkańcom stolicy.

Najnowsze odcinki Top Gear będą dostępne w Polsce wyłącznie w BBC Brit – uznaliśmy, że nie ma lepszego sposobu na zaznaczenie tego faktu, niż przywiezienie fanom ogromnego Stiga! Poza Polską będzie go można zobaczyć również na drogach Anglii, Holandii i Niemczech – nie sposób go będzie przegapić! - komentuje Amanda Hill, Chief Brands Officer BBC Worldwide.

2486

Podróż potężnej, dziesięciometrowej figury Stiga rozpoczęła się w głównej siedzibie Top Gear
w Dunsfold, gdzie statua została załadowana na platformę ciężarówki. Zaprojektowanie, skonstruowanie i pomalowanie figury, zrobionej z włókna szklanego, zajęło zespołowi trzech rzeźbiarzy ponad dwa miesiące. Sam tors i głowa Stiga mają ponad 3,6 metra, czyli tyle, co dwupiętrowy autobus. Stig będzie gościł w stolicy do 30 stycznia.

Poruszający zróżnicowane tematy – od motoryzacji, poprzez biznes, po naukę – kanał BBC Brit będzie miejscem, w którym można się wiele nauczyć, ale i dobrze pośmiać w towarzystwie najbardziej ujmujących i ekscentrycznych gwiazd telewizji. Od 1 lutego to właśnie widzowie tego kanału, jako pierwsi zobaczą najnowsze odcinki najpopularniejszego na świecie programu motoryzacyjnego Top Gear. Wraz ze startem BBC Brit premierowe odcinki będą emitowane
w Polsce równolegle do premiery w Wielkiej Brytanii. Na dzień inauguracji kanał przygotował dla swoich widzów podwójną porcję ich ulubionej rozrywki. Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany 1 lutego o godz.19:40, drugi o godz. 21:00 (symultanicznie z UK).

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował artykułu

Jeżeli masz ochotę wyrazić swoją opinię bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Proszę podaj swój nick
@
We'll never share your email with anyone else.

Polecamy

ŠKODA przyjmuje wyzwanie TOYOTY

ŠKODA prezentuje napędy hybrydowe dla nowej generacji modelu OCTAVIA. Czy zagrozi pozycji Corolli?

Czytaj ...
Renault KWID

Światowa premiera renault KWID Racer oraz Renault KWID Climber podczas salonu samochodowego New Delhi

Czytaj ...
Test Peugeot 508 1.6 THP

Peugeot 508 - Francja elegancja?

Czytaj ...
Seat Ibiza 1.2 TSI

Seat Ibiza większości osób kojarzy się z małym hatchbackiem o zadziornym charakterze oraz nieprzeciętnym designie. W przypadku piątej generacji tego auta nic się nie zmieniło. Samochód wygląda bardzo świeżo i agresywnie.

Czytaj ...

Ulubione

Niektórzy mówią, że...

...jest gigantyczny i podróżuje przez Europę na lawecie wielkiej ciężarówki. Niektórzy mówią, że zmierza do Polski.

Czytaj ...
Momencik! 🍪 Używamy ciasteczek, aby analizować ruch na stronie i zapewnić Ci lepsze doświadczenia. Kontynuacja oznacza zgodę na ciasteczka. Zobacz więcej