Renault prezentuje model Kadjar | Wrzuć Luz | Portal Motoryzacyjny

Renault prezentuje model Kadjar

Renault kontynuuje ofensywę na rynkach pozaeuropejskich. Renault Kadjar, plasujący się pomiędzy Capturem i Koleosem poszerzy ofertę marki i umożliwi wejście do segmentu C.

Renault Kadjar w swoim żywiole

Po modelu Captur, Renault kontynuuje swoją ofensywę na rynku crossoverów i wprowadza Kadjar, swój pierwszy crossover w segmencie C.

Renault Kadjar w ruchu

W tym dynamicznie rozwijającym się segmencie, interesującym dla wielu producentów, Kadjar ma pomóc w realizacji ambitnych celów Renault na rynkach pozaeuropejskich. Początkowo nowy model zostanie wprowadzony do sprzedaży w Europie i w licznych krajach afrykańskich oraz w basenie Morza Śródziemnego, a następnie w Chinach.

Renault Kadjar z napędem 4x4 poradzi sobie w każdych warunkach

Renault Kadjar wnosi nową dynamikę do przyjętych w tym segmencie kanonów i stanowi innowacyjną i atrakcyjną propozycję na rynków crossoverów. Nowy model zwraca uwagę płynną i atletyczną linią nadwozia.

Renault Kadjar - linia boczna auta

Kadjar będzie dostępne z napędem na dwa i na cztery koła. Renault Kadjar zaprasza do ucieczki od codzienności, a jednocześnie dzięki swoim kompaktowym wymiarom (4,45 m długości i 1,84 m szerokości) ma być zwrotne, co przyda się podczas jazdy po mieście.

Renault Kadjar wnętrze

Kadjar wyposażony w nowoczesne systemy zapewni dostęp do usług on-line dzięki tabletowi R-Link 2® oraz komfort, który zagwarantują najnowsze układy wspomagające prowadzenie auta. Renault Kadjar ma charakteryzować się wyjątkowo dynamicznymi i oszczędnymi silnikami.

Renault Kadjar przednie refletory

Renault Kadjar zostanie zaprezentowane podczas 85 Salonu Samochodowego w Genewie, który rozpocznie się 5 marca 2015 r. Sprzedaż nowego modelu ruszy na początku tego lata.

Źródło: Renault

Komentarze