Niecodzienne jazdy próbne za kierownicą SEAT-a Leona CUPRA | Wrzuć Luz | Portal Motoryzacyjny

Niecodzienne jazdy próbne za kierownicą SEAT-a Leona CUPRA

Jak wygląda jazda próbna SEAT-em? SEAT postanowił sprawdzić, co przychodzący na jazdę próbną klient potrafi zrobić z mocą drzemiącą pod maską Leona CUPRA.


Leon CUPRA 280 idealnie utożsamia wszystkie wartości SEAT-a: intryguje designem, olśniewa LED-owymi światłami, jest wszechstronny, zwinny oraz – przede wszystkim – szalenie szybki. Dzięki swojej mocy 280 KM ten samochód osiąga pierwszą „setkę” w zaledwie 5,8 s!


Każdy fan moto-emocji, który pragnie doświadczyć niezwykłej mocy tego auta, otrzymał od SEAT-a wyjątkową szansę przetestowania samochodu i sprawdzenia swoich umiejętności w niecodziennych warunkach, m.in. na Torze Poznań oraz warszawskim lotnisku Bemowo. W listopadzie ruszyła bowiem specjalna akcja SEAT-a „Niecodzienne jazdy próbne”, która potrwa do 20 grudnia br.


W ramach akcji wszyscy chętni mogą zgłosić się poprzez formularz zamieszczony na stronie www.cupra280.pl i opisać, dlaczego to właśnie oni powinni odbyć jazdę próbną SEAT-em Leonem CUPRA. Za kierownicą usiądzie 10 wybrańców.

Efekt tej niecodziennej jazdy

W akcji SEAT-a udział wzięła także Gosia Rdest – kierowca wyścigowy i Mistrzyni Polski w kartingu. SEAT postanowił wykorzystać tę okazję i do jazdy próbnej zaprosił również nieświadomego sprzedawcę, przekonanego, że jedzie ze zwykłą klientką.

Źródło: Seat

Komentarze